Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Lietotāju ērtībai šim plauktam izveidota mobilā versija. Ja Jūsu iekārta automātiski neielādē mobilo versiju,
izmantojiet saiti lasitava.ucoz.lv/pda
Atsauksmes un ieteikumus šajā sakarā rakstiet šeit.
Sākums » E-grāmatas » Populārzinātniski

Šambalas noslēpums
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Vienpadsmitās atklāsmes meklējumos
Džeimsa Redfīlda starptautiskais bestsellers "Selestīnas pravietojumi" ir atvēris acis miljoniem lasītāju, atklājot mūžsenas patiesības par sinhronitāti, intuīciju un cilvēka sūtību. Tagad šis fascinējošais ceļojums turpinās mūs gaida jauni pieredzējumi un jaunas garīgas patiesības, kas lēni, bet neatvairāmi ienāk mūsdienu cilvēka apziņā.
Tālajos, sniegotajos kalnos netālu no Tibetas atrodas vieta, kuru ilgu laiku uzskatīja tikai par mītu tā dēvētā Šambala vai Šangri La. Tās iedzīvotāji jau izsenis glabā īpašas ezoteriskas zināšanas, kas var būtiski ietekmēt visu cilvēci.
Šambalas meklējumi sākas ar pusaugu meitenes vārdiem un tuva drauga aicinājumu, kas aizvedīs jūs uz Katmandu un Tibetas galvas­pilsētu Lhasu. Ķīniešu aģentu izsekoti, jūs kopā ar grāmatas varo­ņiem veiksiet aizraujošu ceļojumu pa Tibetu zemi, kur pastāv divu nesamierināmu pasaules uzskatu opozīcija, līdz sasniegsiet ceļojuma mērķi, kur atklāsies pārsteidzoša patiesība par cilvēka lūgšanu enerģiju mūsu neizkopto spēju veicināt sinhronitāti un ietekmēt nākotnes notikumus. Tāpat kā citas Džeimsa Redfīlda grāmatas, arī "Šambalas noslēpums" ir kā vieda līdzība. Šis pār­steidzošais garīgais piedzīvojums mainīs jūsu pasaules skatījumu un rosinās pārvērst savas domas un vēlmes par dinamisku spēku, kas ļaus uzlabot ne tikai savu un līdzcilvēku dzīvi, bet arī aktīvi piedalīties pasaules pārveidošanā.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]