Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Lietotāju ērtībai šim plauktam izveidota mobilā versija. Ja Jūsu iekārta automātiski neielādē mobilo versiju,
izmantojiet saiti lasitava.ucoz.lv/pda
Atsauksmes un ieteikumus šajā sakarā rakstiet šeit.
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Tibetas dzīvo un mirušo grāmata
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Sogjals Rinpoče dzimis Tibetā un kopš bērnības vietējo meistaru vadībā dziļi iepazinis turienes garīgās mācības. Vēlāk Anglijā guvis arī Rietumu izglītību. Par viņa dzīves aicinājumu kļuvusi budisma mācības izplatīšana Rietumos. Nodibinājis un garīgi vada Rigpu - budistu centru un grupu tīklu visā pasaulē. Milzīga nozīme ir viņa prasmei runāt par katram cilvēkam tuvo dzīvības un nāves jautājumu un panākt, lai arī Rietumu pasaules ģimenēs, slimnīcās, aprūpes namos šis jautājums tiktu risināts atklāti, iejūtīgi, radoši.
Nāve un miršana ir Tibetas budisma un modernās zinātnes saskares punkts. Es uzskatu, ka abām šīm jomām būtu lielā mērā jāsadarbojas, lai ļaudis sasniegtu dziļāku izpratnes līmeni un gūtu lielāku praktisko labumu. Sogjals Rinpoče ir sevišķi piemērots, lai sekmētu šo sadarbību; dzimis un uzaudzis Tibetā saskaņā ar tās tradīcijām, viņš ir saņēmis mācības no vairākiem ievērojamiem lamām. Ieguvis arī mūsdienīgu izglītību un, daudzus gadus dzīvodams un strādādams par skolotāju Rietumos, labi iepazinis Rietumu domāšanu.
Šī grāmata lasītājiem ne vien sniedz teorētisku skaidrojumu par nāvi un miršanu, bet arī piedāvā praktiskus paņēmienus, kā to izprast un sagatavot sevi un citus mierīgam un piepildītam ceļam.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]